A Vuelta Sportiroda aktuális állásajánlatai:

Évente 60 rendezvénynapon, több mint tízezer embert ültetünk bringára az ország számos pontján és határokon is túl.

Érdekes, izgalmas munka vár nálunk - főleg akkor, ha szereted a kerékpársportot, és ha részese szeretnél lenni olyan rendezvényeknek, mint például a Tour de Hongrie, a Mátra Maraton vagy a Tour de Balaton.

Jelenleg a következő pozícióra keresünk munkatársat:

Pénzügyi és irodavezető asszisztens

A Vuelta Sportiroda új taggal bővítené csapatát rész- vagy teljes munkaidőben, pénzügyi és irodavezetői asszisztensi munkakörben. A folyamatosan szaporodó feladatok miatt keresünk lehetőleg pályakezdő, fiatal asszisztenst, aki a mindennapokban segíti majd pénzügyes és irodavezető kollégánk munkáját.

Feladatok:

  • Szolgáltatókkal való kapcsolattartás (IT, közművek, stb.)
  • Irodai beszerzések intézése
  • Iroda karbantartása
  • Telefonkezelés
  • Kisebb HR ügyintézések
  • Meghatalmazotti ügyintézések (banki ügyintézés, céges dokumentumok beszerzése, stb.)
  • Postázás
  • Adminisztrációs munkák
  • Számlák iktatása, rendszerezése, problémák kezelése
  • Házi pénztár kezelése
  • Közreműködés pályázati elszámolásokban
  • Rendezvényekre való pénzügyi előkészületek
  • Rendezvényeken való részvétel (nevezési terület)

Elvárások:

  • Önálló munkavégzés: a betanulási folyamatot követően legyen igényed a munkaköröd és napi rutinod kialakítására és végrehajtására
  • Talpraesett és pörgős személyiség: ne ijedj meg új feladatoktól, szeress utánanézni a dolgoknak, légy proaktív
  • Rendszerszerű szemlélet: egyszerre több eseményünk, projektünk is futhat, melyek háttérmunkáinak átlátása fontos a munkavégzés szempontjából
  • Precíz és pontos munkavégzés: mivel számokkal és pénzzel dolgozol, elengedhetetlen az odafigyelés és a pontosság
  • Felelősségvállalás: a munkád során készpénzzel is lesz dolgod
  • Terhelhetőség: egy évben kb. 10 hétvégédet fogod munkával tölteni
  • Hosszútávú elköteleződés: olyan munkatársat keresünk, aki stabil tagjává válhat csapatunknak, így ha átmeneti vagy idénymunkát keresel, ne hozánk jelentkezz!
  • B kategóriás jogosítvány tapasztalattal: a munkád során céges autóinkat is vezetned kell majd (személy vagy kisteher)
  • Office-programok készségszintű használata

Előny:

  • Pénzügyi, gazdasági vonalon szerzett felsőfokú képesítés
  • Pályakezdő fiatal

Amit kínálunk:

  • Lendületes, fiatalos, vidám csapat
  • Izgalmas, változatos projektek
  • Télen-nyáron rendezvények
  • Tanulási lehetőség: mindent megtanítunk Neked, amit egy kisvállalkozás pénzügyi feladatairól tudni kell
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, X. kerület

Amennyiben magadra ismertél és el tudod képzelni, hogy a jövőben ezen a területen dolgozz, küldd el fényképes önéletrajzodat az info@vuelta.hu e-mail címre 2021. január 31-ig!

Elfelejtett jelszó