A Veszprém Cross legsikeresebb csapata volt a KTC
2015.11.16. 12:31

Újabb sikeres versenyt zárt a Kőbányai Torna Club kerékpáros szakága november 15-én Veszprémben.

Nyugodtan mondhatjuk, hogy a legsikeresebb csapat a Supercross veszprémi állomásán is a KTC volt, két arany és két ezüst és további szép helyezések sorával. Egy klasszikus erőpályán versenyezhettünk, ahol a technika talán kevésbé, mint inkább az extra állóképesség nyert. Majoros Dávid és Specziár Viktor arany éremmel, Tache Marike és Bakter (Szabó András) pedig hasonlóan szépen csillogó ezüst éremmel gazdagította gyűjteményét, de a többiek, Tóth Évi és Peti, Molnár Tomi, Halász Arnold, Ladányi Norbi és Kovács Kristóf is teljesítették a mai penzumot.

A pálya idénre jelentős változásokon ment át, a beiktatott hosszú emelkedő rendesen rostálta a mezőnyt, de cserébe több hosszabb egyenes és egy annál is hosszabb betonos rész adott lehetőséget a száguldásra és néhol az 50 km/h-s sebességre is. Köszönjük a Ride3231-nek az új mezt, hogy megjelenésben is a legjobb csapat lehettünk.

Gratulálunk mindenkinek, és még ennél is sikeresebb szereplést kívánunk jövő hétvégén a hazai rendezésű Bringapark Kupa első fordulóján.

Eredmények:

• Majoros Dávid:     1. Hely (U13 fiú) Abszolút 1. hely is az övé futamában
  • Specziár Viktor:    1. Hely (Master 2 férfi)
  • Tache Marike:       2. Hely (ELIT nő)
  • Szabó András:      2. Hely (Master 1 férfi)
  • Molnár Tamás:     4. Hely (Master 2 férfi)
  • Tóth Éva:               8. Hely (Elit nő)
  • Kovács Kristóf:     15. Hely (Master 1 férfi)
  • Ladányi Norbert: 18. Hely (Master 1 férfi)
  • Halász Arnold:     23. Hely (Master 2 férfi)
  • Tóth Péter:            29. Hely (Master 2 férfi)

Következő versenyünk:
2015. 11. 22. (vasárnap): 7.Kőbányai BringaPark Kupa – Cyclo-Cross Magyar Kupa futam