Pest Megyei Bajnokság
2012.09.20. 08:09

2012.szeptember 30.-án vasárnap kerül megrendezésre az idei év pest megyei bajnoksága Budaörsön, a Bleyer Jakab Általános Iskola tornatermében.

PEST MEGYEI BAJNOKSÁG

IDŐPONT: 2012.SZEPTEMBER 30. VASÁRNAP
HELYSZÍN: BLEYER JAKAB ÁLTALÁNOS ISKOLA(SÁRGA ISKOLA)
2040 BUDAÖRS, ISKOLA TÉR 1.


10.00-10.30. ÓVODÁS KORCSOPORT, „C” HALADÓ:

1. PANDULA MÁRIA 2007 BDSE
2. KOPPÁNY SÁRA 2006 KTC-VUELTA
3. GERLEI LILI 2006 SZIGET DSE
4. TÓTH KINCSŐ 2006 BDSE
5. ROZSNYAI RÉKA 2006 SZIGET DSE
6. SÁNDOR FANNI 2006 BDSE
7. OBRECZÁN ALEXA 2006 BDSE
8. PIROS BERNADETT 2005 SZIGET DSE
9. DEMETER DORKA 2005 BDSE
10. ERDEI ANNA 2005 SZIGET DSE
11. WILLIAMS ISABELLE 2005 BDSE

10.45-11.00. KISGYERMEK KORCSOPORT, „C” HALADÓ:

1. BOGDÁN SZÓFIA TTC
2. PÁL BIANKA SZIGET DSE
3. DEMETER DALMA BDSE
4. MÁTYÓK JÚLIA SZIGET DSE
5. BARF LINDA KTC -VUELTA
6. NOVÁK VIKTÓRIA SZIGET DSE
7. VESZPRÉMI MAYA (KEZDŐ? TTC

11.15. EREDMÉNYHIRDETÉS

11.45.-12.30. GYERMEK KORCSOPORT, „C” HALADÓ:

1. ERHARDT LILLA TAKSONY SE
2. SZILÁGYI DORKA SZIGET DSE
3. MERÉNYI ZSÓKA(KEZDŐ) TTC
4. FERENCZY BOGLÁRKA TAKSONY SE
5. KADA VANDA SZIGET DSE
6. BERA HANNA BDSE
7. SZUJA ZSÓFIA TAKSONY SE
8. ANTONI ADRIENN TTC
9. GÁL ENIKŐ TAKSONY SE
10. PALYOV FANNI TAKSONY SE

12.45.: EREDMÉNYHIRDETÉS

13.15-14.00. SERDÜLŐ, JUNIOR, FELNŐTT KATEGÓRIA, „C” HALADÓ

SERDÜLŐ:
1. KERÉKGYÁRTÓ KATA BDSE
2. DÉNESI FANNI KTC- VUELTA
3. TURBÉK EMESE BDSE
4. MERÉNYI DÓRA TTC
5. GYÖNGYÖSI PETRA SZIGET DSE
6. TURCSÁNYI ADRIENN BDSE
7. JÉCSAI NOÉMI SZIGET DSE
8. VÁRHELYI VIRÁG BDSE

JUNIOR:
9. FERENCZ VERA BDSE
10. ROMÁN PETRA SZIGET DSE

FELNŐTT:
11. KISS TÍMEA KTC- VUELTA
12. BOTOS GRÉTA TAKSONY SE

14.15. EREDMÉNYHIRDETÉS
 

14.30 -15.40. „B” KATEGÓRIA: GYERMEK/3, GYERMEK /2

GYERMEK/3:
1. POVINGER DORKA KTC- VUELTA
2. TEIMER ZOLNA SZIGET DSE
3. EISENKRAMMER DALMA KTC- VUELA
4. MENYHÁRT LUCA KTC -VUELTA
5. KAJDI BOGLÁRKA KTC- VUELTA

GYERMEK/2:
6. URBÁN – SZABÓ MÓNIKA SZIGET DSE
7. FÖLDVÁRI ABIGÉL KTC- VUELTA
8. HUGAUF LOTTI BDSE
9. SOÓS REGINA SZIGET DSE
10. SZABADOS ÁGNES KTC- VUELTA
11. GYŐRFFY GRÉTA KTC- VUELTA
12. SZUNGYI NÓRA TAKSONY SE
13. CSONTOS ANNA BDSE
14. JUHÁSZ ADRIENN SZIGET DSE
15. NAGY EPERKE KTC- VUELTA
16. BÁRSONY BOGLÁRKA SZIGET DSE
17. POTVORSZKI PETRA PATRICIA KTC -VUELTA
18. SZUNYOG RÉKA KTC -VUELTA
19. GRANPIERRE KARINA KTC -VUELTA

16.00 . EREDMÉNYHIRDETÉS

16.30.17.30. GYERMEK /1:

 

1. DEBIEC PANNI BDSE
2. KIRÁLYFÖLDI LILLA SZIGET DSE
3. PIROS RÉKA KTC- VUELTA
4. MENYHÁRT ENIKŐ SZIGET DSE
5. NÉMET VIVIEN BDSE
6. RIBARICS RÉKA SZIGET DSE
7. EISENKRAMMER NÓRA KTC -VUELTA
8. AMBRUS VIVIEN TTC
9. VERSICS VIRÁG SZIGET DSE
10. JUHÁSZ EMMA KTC- VUELTA
11. PETŐ BOGLÁRKA SZIGET DSE
12. HORVÁTH ANNA BDSE
13. SZABADOS FRUZSINA KTC- VUELTA
14. POPOVICS PANNA BDSE
15. ÁSCHIN MARGARÉTA SZIGET DSE

 

17.45. EREDMÉNYHIRDETÉS

 

18.00-19.30. SERDÜLŐ „B”, JUNIOR „A”-”B”, FELNŐTT„B” KATEGÓRIA,

SERDÜLŐ”B”:
1. MEGYES NOÉMI KTC- VUELTA
2. SZÉKELY DORKA BDSE
3. ROZGICS VIKTÓRIA SZIGET DSE
4. HORVÁTH ÁGNES BDSE
5. KARL BIANKA KTC- VUELTA
6. SIMOLA RITA BDSE
7. SZENDREI REBEKA BDSE
8. NGUYEN JÁZMIN KTC- VUELTA

JUNIOR „B”:
10. SZABADOS ZSÓFIA KTC- VUELTA
11. SÁRGA CINTIA KTC- VUElTA
12. HORVÁTH BLANKA BDSE
13. GRANDPIERRE IVETT KTC- VUELTA
14. GRANDPIERRE ANTÓNIA KTC- VUELTA

FELNŐTT „B”:
15. SZEKERES ESZTER KTC- VUELTA
16. BARADLAI DÓRA BDSE
17. KÖNYVES TÓTH PIROSKA KTC- VUELTA
18. RAVASZ MELINDA KTC- VUELTA

JUNIOR „A”:
19. SEREGI DOMINIKA KTC- VUELTA
20. SZABÓ SZENDE KTC- VUELTA

19.45. EREDMÉNYHIRDETÉS
 

Belépés
Elfelejtett jelszó