Heni néni sorsolás
2015.11.25. 12:18

C kategória sorsolás (letölthető innen>>>)

08:00 – 09:00 Melegítés Kisgyermek, Gyermek kategória
09:00 – 10:00 "C" Kisgyermek, Gyermek kategória

Szabadidős kisgyermek:
1. Budai XI – Keveháza (5 fő)
2. Taksony DSE
3. Szigetszentmiklósi TK
4. Gloriett SE (4 fő)
5. Budai XI – Keveháza (4 fő)
6. Gloriett SE (5 fő)

Középhaladó kisgyermek:
7. ESMTK (6 fő)
8. MÚZSA
9. Gloriett SE
10. ESMTK (5fő)

Haladó kisgyermek:
11. KTC-Vuelta SE
12. ESMTK

Szabadidős gyermek:
13. Zsombó
14. ESMTK
15. Szatymaz

Középhaladó gyermek:
16. KTC-Vuelta SE (6 fő)
17. ESMTK
18. Szigetszentmiklósi TK
19. KTC-Vuelta SE (4 fő)

Haladó gyermek:
20. Egri SRSK
21. Budai XI – Keveháza
22. KTC-Vuelta SE

10:00 - 10:30 Melegítés (mini, serdülő, junior, felnőtt)
10:30 Eredményhirdetés
11:00 – 11:30 „C” Mini, Serdülő, Junior, Felnőtt kategória

Szabadidős Mini:
1. KTC-Vuelta SE (5 fő)
2. Szigetszentmiklósi TK
3. KTC-Vuelta SE (6 fő)

Középhaladó serdülő:
4. Szeged
5. KTC-Vuelta SE (6 fő)
6. ESMTK

Haladó serdülő:
7. Egri SRSK
8. Taksony DSE
9. Szigetszentmiklósi TK

Szabadidős junior:
10. Szatymaz (4 fő)
11. ESMTK
12. Szatymaz (5 fő)

Középhaladó junior:
13. Budai XI – Keveháza

Szabadidős felnőtt:
14. Szatymaz

11:45 Eredményhirdetés

 

A-B kategória sorsolás (letölthető innen>>>)

12:30 - 13:00 Melegítés (Serdülő B, Felnőtt)

13:00 - 14:00 Serdülő B, Felnőtt kategória


Első bemutatás:
1. Gloriett SE „B” (sedrülő B)
2. Hegyvidék SE (sedrülő B)
3. Limes SE (sedrülő B)
4. Gloriett SE „A” (sedrülő B)
5. KTC-Vuelta SE „B” (felnőtt)
6. Gloriett SE (felnőtt)
7. KTC-Vuelta SE „A” (felnőtt)

Második bemutatás:
1. Gloriett SE „B” (sedrülő B)
2. Hegyvidék SE (sedrülő B)
3. Limes SE (sedrülő B)
4. Gloriett SE „A” (sedrülő B)
5. KTC-Vuelta SE „B” (felnőtt)
6. Gloriett SE (felnőtt)
7. KTC-Vuelta SE „A” (felnőtt)

14:00 Eredményhirdetés

14:20 - 14:40 Melegítés (Serdülő A, Junior 1A, B)

14:40 - 15:50 Serdülő A, Junior1 A, B kategória

Első bemutatás:
1. Csepel SC (serdülő A)
2. Kertvárosi SE (serdülő A)
3. Hegyvidék SE (serdülő A)
4. KTC-Vuelta SE (serdülő A)
5. Csepel SC (junior1 A)
6. Hegyvidék SE (junior1 A)
7. Limes SE (junior 1A)
8. Szigetszentmiklósi TK (junior1 B)
9. KTC-Vuelta SE (junior1 B)
10. MÚZSA (junior1 B)

Második bemutatás:
1. Csepel SC (serdülő A)
2. Kertvárosi SE (serdülő A)
3. Hegyvidék SE (serdülő A)
4. KTC-Vuelta SE (serdülő A)
5. Csepel SC (junior1 A)
6. Hegyvidék SE (junior1 A)
7. Limes SE (junior 1A)
8. Szigetszentmiklósi TK (junior1 B)
9. KTC-Vuelta SE (junior1 B)
üó MÚZSA (junior1 B)


15:50 Eredményhirdetés

16:15 - 16:35 Melegítés (gyermek 2, gyermek 1B)

16:35 – 17:50 Gyermek 2, Gyermek 1B kategória

Első bemutatás:
1. Kertvárosi SE (gyermek 2)
2. Hegyvidék SE (gyermek 2)
3. KTC-Vuelta SE (gyermek 2)
4. Csepel SC (gyermek 2)
5. Limes SE (gyermek 1B)
6. Csepel SC „B” (gyermek 1B)
7. KTC-Vuelta SE (gyermek 1B)
8. Hegyvidék SE (gyermek 1B)
9. Kertvárosi SE (gyermek 1B)
10. Csepel SC „A” (gyermek 1B)

Második bemutatás:
1. Kertvárosi SE (gyermek 2)
2. Hegyvidék SE (gyermek 2)
3. KTC-Vuelta SE (gyermek 2)
4. Csepel SC (gyermek 2)
5. Limes SE (gyermek 1B)
6. Csepel SC „B” (gyermek 1B)
7. KTC-Vuelta SE (gyermek 1B)
8. Hegyvidék SE (gyermek 1B)
9. Kertvárosi SE (gyermek 1B)
10. Csepel SC „A” (gyermek 1B)

17:50-18:05 Melegítés (junior 2A, B)

18:10-19:00 Junior 2A, B kategória

Első bemutatás:
1. ESMTK (junior 2B)
2. Hegyvidék SE (junior 2B)
3. Szigetszentmiklósi TK (junior 2B)
4. Gloriett SE (junior 2B)
5. Hegyvidék SE (junior 2A)
6. KTC-Vuelta SE (junior 2A)

Második bemutatás:
1. ESMTK (junior 2B)
2. Hegyvidék SE (junior 2B)
3. Szigetszentmiklósi TK (junior 2B)
4. Gloriett SE (junior 2B)
5. Hegyvidék SE (junior 2A)
6. KTC-Vuelta SE (junior 2A)

19:00 Eredményhirdetés

Belépés
Elfelejtett jelszó